Kampanya
Giriş/Üye Ol
0
0
Sepetim
Sepetiniz 0 Ürün Var
0 Ürün
0,00
İade - İyva Mobil Aksesuar Ürünleri

İade

SATIN ALDIĞIM ÜRÜNÜ DEĞİŞTİRMEK İSTİYORUM, NE YAPMALIYIM ?

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 7 gün içerisinde kullanmadan ve ambalajı açılmadan değiştirebilirsiniz. Değişim talebinizle ilgili Müşteri Hizmetleri’ne bilgi verdikten sonra ürününüzü, size bilgisi verilecek olan Kargo firması ve Şubesine tarafınıza gönderilecek olan ürün değişim formunu doldurarak kargo’ya karşı ödemeli olarak teslim edebilirsiniz.

Ürün Değişim Formuna değişim yapmak istediğiniz ürünü ve yerine hangi Ürünü istediğinizi belirtmelisiniz. İsteğiniz bize ulaştığında yetkililer tarafından değerlendirilir ve değişiminiz eğer ürün stoklarla mevcut ise size 24 saat içinde kargolanır. Ürün stoklarda yoksa ücret iadeniz gerçekleşir.
Değişim işleminizi başlatabilmemiz için iletişim numaralarımızdan Müşteri Hizmetleri’ni aramanız ya da mail adresimize e-posta ile bilgi vermeniz gerekmektedir.

 

SATIN ALDIĞIM ÜRÜNÜ KAÇ GÜN İÇERİSİNDE DEĞİŞTİRMEM VEYA İADE ETMEM GEREKİYOR ?

Yasal olarak 7 gün olan iade hakkını firmamız sizin için 14 güne uzatmıştır. Ürününüzü teslim aldığınız andan itibaren ürün ambalajını bozmadan ve ürünü açmadan 14 gün içerisinde iade/değişim prosedürünü takip ederek iade edebilirsiniz.

 

SATIN ALDIĞIM ÜRÜN KUSURLU İSE NASIL DEĞİŞTİREBİLİRİM ?

Firmamız sizi mağdur etmemek adına tüm ürünleri kalite kontrolünden geçirilmektedir. Yine de böyle bir durumla karşılaşırsanız ücret iadesi ve ürün değişimi talebinde bulunabilirsiniz. İade/değişim prosedürünü takip etmeniz yeterlidir.

 

DEĞİŞİM HAKKIMI KAÇ KEZ KULLANABİLİRİM ?

Sipariş verdiğiniz tarih itibariyle aynı ürün ile ilgili 14 gün içinde 1 defa değişim hakkı kullanabilirsiniz.

 

İADE EDECEĞİM VEYA DEĞİŞTİRECEĞİM ÜRÜN İÇİN KARGO ÜCRETİ ÖDEYECEK MİYİM ?

Ürün iade kargo ücreti tarafınıza aittir.

 

İADE ETTİĞİM ÜRÜNÜN ÖDEMESİ NE ZAMAN GERÇEKLEŞECEK ?

İade ettiğiniz ürünün önce iade koşullarına uygunluğu kontrol edilir. İade işlemi onaylanan siparişlerin, para iadesi yapıldığına dair size otomatik bir bilgi e-postası gönderilecektir ve ürün bedeli iade formunda dolduracağınız hesap numaranıza iade edilecektir.

Ödeme Yöntemleri
Anasayfa
Kategoriler
Sepet
WhatsApp
Giriş
  1. Ana Sayfa
  2. İade
logo